سال 94 هم تموم شد ... ! امسال چطور بودیم ؟

در تاریخ شنبه, 29 اسفند 1394 در بخش اخبار سایت توسط مصطفی رضایی

مطلب ویژه سال نو

سال 94 هم تموم شد ... ! امسال چطور بودیم ؟
بگذارید مطلب ویژه سال جدید رو اینطور شروع کنم... چند روزی میشه که یه قلم و کاغذی روی میزم گذاشتم و دارم فکر میکنم در این مطلب چی میتونم بنویسم ؟! بنوعی احساس شرمندگی میکنم ... احساس میکنم چیزی برای گفتن ندارم ... احساس میکنم امسال اونطوری که باید میبودیم و یا انتظار میرفت که باشیم، نبودیم ... پس چه حرفی برای گفتن باقی میمونه ؟! امروز بخش بلاگ و آموزشهای سایت رو نگاه کردم و سعی کردم خیلی سریع یک جمع‌بندی از فعالیت های سال 94 داشته باشم ... حقیقتش کمی آرومتر شدم ... شاید بشه گفت که اونقدر ها هم بد نبودیم. نمیدونم ... شما چی فکر میکنید ؟
 

در سال 1394 چه کردیم ؟

اگه بخوام مثل همیشه یه گزارشی از عملکردمون در سالی که گذشته رو بدم، نمیدونم باید از منفی ها شروع کنم یا مثبت ها ؟! امسال هیچ پادکستی منتشر نشد ... چقدر دلم برای این آیتم تنگ شده ... باور کنید از ابتدای سال یک مجموعه ای از اتفاقات گوناگون دست به دست هم دادن تا سال 94 رو بدون پادکست سپری کنیم ... سال پیش تقریبا آموزشی از طرف من منتشر نشد که بازهم در این مورد شرمنده شما شدم ... سال پیش هیچ دانشنامه ای بعنوان یک محتوای آموزشی متنی در سایت نداشتیم ... توی پوشش پشت صحنه های آثار اسکار خیلی ضعیف بودیم ... و ...
 
اما درکنار تمامی این خلاها و مشکلات اتفاقات خوبی رو نیز شاهد بودیم. این وبسایت برای اولین بار تونست میزبان یک رویداد پرشور و فوق العاده باشه. مسابقه یک خواب که با حضور و استقبال بی نظیر شما به یکی از بهترین مسابقات این عرصه تبدیل شد. لحظات فوق العاده در فاصله زمانی بین مرداد ماه تا آذر ماه برای همیشه در ذهن همه ما باقی میمونه.
 
01-the-dream-challenge
 
در بخش آموزشهای وبسایت با کمک نویسندگان یک رکورد داشتیم. در سال 94 ما تونستیم 25 آیتم کامل آموزشی به زبان فارسی رو داشته باشیم که توی سالهای گذشته بی سابقست که البته همش با تلاش های خالصانه نویسندگان و مدرسین وبسایت بوده.
 
در بخش بلاگ توی اطلاع رسانی جدیدترین و مهمترین خبرها واقعا چیزی کم نگذاشتیم. مهمترین خبرهای این عرصه رو فقط در فاصله زمانی چند ساعت به اطلاعتون رسوندیم و سعی کردیم مثل همیشه گزارش کاملی از رویدادهای بزرگی مثل سیگراف داشته باشیم. بخش بلاگ که بعنوان قلب تپنده این وبسایت عمل میکنه، در سال 94 چندان هم منفعل و غیرفعال نبود و شاید بشه گفت بعضا از سالهای گذشته هم فعالتر میشد.
 
تالار گفتگو البته جایگاهی است که فعالیت ها در اون به خود شما بستگی داره. اما امسال تالار گفتگو هم فعال بود و میزبان اتفاقات خوب ... یکی از این اتفاقات همون مسابقه یک خواب بود که تمامی فرآیند و پروسه ساخت آثار در اونجا پیگیری شد. بخش گالری تالار گفتگو امسال تونست میزبان بیش از 1100 اثر ارسالی از طرف شما باشه. البته بعلاوه 17 اثر ویژه و منحصر به فرد که به بخش تاپ گالری راه پیدا کردن که این هم خودش یک رکورد جالب و قابل توجه بحساب میاد.
 
02-top-gallery
 
اما با تمام اینها بازهم میگم که نمیدونم چطور بودیم ... نمیدونم آیا اینها میتونه کافی باشه ؟! بدون شک نه و شاید تمامی این فعالیت ها نتونه بخش خیلی خیلی کوچیکی از مبحت های شما همراهان همیشگی رو هم جبران کنه ... امیدوارم کم و کاستی های سال 94 رو به ما ببخشید و ما رو در جهت هرچه بهتر شدن در سال 95 همراهی کنید.
 

در سال 1395 چه کنیم ؟

صحبت درباره کارهایی که قراره انجام بدیم کمی برام سخته ... خب ما سالهای پیش یکسری قول هایی رو دادیم، تعدادی از اون قول ها اجرایی شدن و بعضی هاشون هم نه. ولی به هرحال نمیتونیم در سال جدید بدون برنامه و بدون هیچگونه نقشه راهی پیش بریم. پس بیاییم خیلی کوتاه و مختصر نگاهی به راهبرد اصلی فعالیت های سایت در سال جدید داشته باشیم.
 
 
آموزشها و پادکست ها
درست مثل سال گذشته مهمترین هدفمون در سال 95 ادامه هرچه بهتر، فعالتر و پرشورتر فعالیتهایی هست که درحال حاضر اونها رو توی سایت داریم. اما اگه بخوام بصورت موردی اشاره کنم باید بگم که تصمیم داریم در سال جدید 2 بخش آموزشهای ویدئویی و پادکست ها بیش از پیش فعالشون کنیم. آموزش ویدئویی یکی از محبوب ترین بخش های سایت بوده و سال پیش نویسندگان و مدرسین وبسایتمون در این زمینه واقعا عالی بودن، اما من متاسفانه سعادت اینکه در این بخش بتونم در خدمت شما باشم رو نداشتم. اما تمام سعی خودم رو میکنم که در سال جدید آموزشهای ویدئویی قابل قبولی رو از طرف من در سایت ببینید.
 
03-podcast
 
اما به پادکست هم اشاره شد و لازم میدونم ابتدا به این موضوع اشاره کنم که فردا (1 فروردین 1395) طبق معمول هرسال پادکست جدیدی رو خواهیم داشت و پادکست شماره 10 منتشر خواهد شد. اما متاسفانه سال 94 این بخش پادکست ها کاملا غیرفعال بود که امسال سعی میکنیم این بخش رو با یک برنامه مشخص و منظم (که در پادکست شماره 10 هم توضیح دادم) پیش ببریم.
 
 
ورود به مباحث انیمیشن سازی
توی مطلب چهارمین سالگرد سایت گفتم قراره بزودی یک اتفاق جدیدی در روند انتشار مطالب سایت بیوفته. درواقع میشه گفت که قصد داریم یک سریالی از فعالیت های جدیدی رو در سایت آغاز کنیم. قرار بود که مطلبی در این خصوص منتشر بشه که بصورت مفصل به شرح این موضوع بپردازیم که البته متاسفانه فرصتش تا الان پیش نیومد.
 
04-animation
 
اما الان خیلی کلی میتونم بگم که قصد داریم بصورت کامل و تخصصی وارد مباحث مربوط به انیمیشن سازی بشیم. قصد داریم پوشش کاملی از اطلاعات، مطالب، مقالات، ویدئوها، آموزشها و هرگونه محتوایی که بنوعی به مبحث انیمیشن سازی مرتبط باشه رو در سایت داشته باشیم. مباحث و محتواهای مختلفی که امید داریم با این مطالب بتونیم توجه دوستان علاقمند به مباحث شیرین انیمیشن سازی رو هم جلب کنیم.
 
 
افزوده شدن امکانات جدید
بعنوان آخرین بخشی که میخوام بهش اشاره داشته باشم، اضافه شدن یکسری امکانات جدید در سایت هست که به امید خدا در سال 95 بصورت گام به گام شاهدشون خواهید بود. یکی از این امکانات افزوده شدن بخش رویدادهاست که با اضافه شدن این بخش یک مجموعه کاملی از تمامی رویدادهای داخلی و خارجی عرصه CG رو پوشش خواهیم داد. بخش رویدادها میتونه این امکان رو هم داشته باشه تا درصورتی که خود شما هم برگزار کننده یک رویداد هستید بتونید بصورت کامل اونو اطلاع رسانی کنید.
 
05-events
 
همچنین با توجه به استقبال شما از بخش گالری درصدد افزودن امکانات جدیدی در این بخش هستیم که پس از اجرایی شدن برای تک تک مطالبی با شرح کامل منتشر خواهد شد.
 

 
خب دیگه صحبتم رو کوتاه کنم و بحث رو ببندم ... هنوز حرف های زیادی برای گفتن باقی مونده. کلی حرف نزده درباره موضوعات مختلف دارم که شاید بهتر باشه ابتدای سال رو با یکسری انتقادات و حرف های شاید نه چندان دلنشین خراب نکنیم.
 
فرارسیدن عید نوروز و آغاز سال نو رو به تمامی شما هنرمندان و هنرجویان عزیز تبریک میگم. از صمیم قلب آرزو میکنم که سال 1395 یکی از بهترین سالهای عمرتون باشه و بتونیم شاهد پیشرفت روزافزون شما و صنعت CG کشورمون باشیم.
 
دوستان عزیز در انتها فقط به یک موضوع اشاره کنم و اونم اینکه مثل سال گذشته در ایام نوروز برنامه های ویژه ای رو براتون تدارک دیدیم که پیشنهاد میکنم هرروز و یا اگه بخوام بهتر بگم هر ساعت در سایت با ما همراه باشید. مطالب جذابی رو براتون درنظر داریم که پیشنهاد میکنم هیچکدومشون رو از دست ندید.
 
مطلبم رو با این جمله همیشگی به پایان میرسونم:
عمری با حسرت و اندوه زیستن نه برای خود فایده ای دارد و نه برای دیگران
باید اوج گرفت تا بتوانیم آن چه را که آموخته ایم با دیگران نیز قسمت کنیم...
 
یاحق
 

این مطلب را به اشتراک بگذارید :

مصطفی رضایی

مصطفی رضایی

در زمینه گرافیک سه بعدی، انیمیشن سازی و موشن گرافیک فعالیت میکنم و با نرم افزار هایی مثل تری دی مکس، افتر افکتز، فتوشاپ و ... آشنایی دارم. این وبسایت از سال 1390 راه اندازی شد تا مرجعی باشه برای تمامی هنرمندان صنعت CG در ایران ...

نظرات (41)

 • میلاد زاهدی

  میلاد زاهدی

  29 اسفند 1394 ساعت 15:59 |
  سلام به اقای رضایی مدیر سایت و اعضای فعال.... به همگی خسته نباشید میگم انشالله سال خوبی داشته باشید
  مطالب سایت شما همیشه برای ما جالب بود و هست من خودم به شخصه چیزای زیادی از آموزشهای شما یاد گرفتم و امیدوارم همیشه پایدار باشید...
 • vahid shaghaghi

  vahid shaghaghi

  29 اسفند 1394 ساعت 16:10 |
  عزیزی مصطفی جان...
  امیدوارم همیشه سلامت باشی...
 • مهدی عطار

  مهدی عطار

  29 اسفند 1394 ساعت 16:18 |
  به امید پیشرفت هر چه بیشتر شما و سایر اعضاء محترم انجمن

  سال خوشی رو برای همتون آرزو میکنم
 • مهدی حجتی

  مهدی حجتی

  29 اسفند 1394 ساعت 16:26 |
  سلام به استاد رضایی و تمامی دوستان و ....
  منم سال نو رو تبریک میگم
  مرسی واسه این سایت خوب که از خوبی هاش که هر چی بگی تموم نمیشه ...
  یک سالی میشه ک عضوم و خیلی راضی هستم
  دم مدیر گرم که میتونست این سایتو منبع درامدی برا خودش بکنه ( تبلیغات شلوغ _اکانت وی آی پی_فروشگاه و ... ) اما این کارو نکرد و این واقعا رسالت mostafa3d رو نشون میده که چه خوب داره از خودش برای پیشرفت صنعت سی جی کشور مایه میزاره و چه راحت میشه به mostafa3d اعتماد کرد...
  دست مریزاد
 • M.H.A

  M.H.A

  29 اسفند 1394 ساعت 16:27 |
  ضمن سلام و خسته نباشید و پیشاپیش تبریک سال نو خدمت شما و همکارانتون، تشکر فراوان بابت مطالب بسیار خوبتون. امیدوارم که سال 95 هم مثل سال 94 پربار و سرشار مطالب جدید و متنوع باشه. به نظرم برای سال جدید اگر Zbrush یا Mudbox رو هم به آموزش هاتون اضافه کنید خیلی خوب میشه. (راستی یه نکته ای در مورد آموزش هایی که میزارید، من توجه کردم توی اکثر اونها هنگامی که استاد در حال توضیح دادن هست در بکگراند آهنگ داره پخش میشه که نه تنها زیبایی نداره بلکه باعث حواس پرتی و جلوگیری از تمرکز بروی گفته های وی میکنه، به نظرم دوستانی که زحمت میکشن و آموزش تهیه میکنند بکگراند موزیک رو حذف کنن). ظاهر وبسایت هم میتونید یه مقدار تغییر بدید، در حد رنگ بندی و نحوه چیدمان مطالب. به نظرم بجای گالری نمونه کارها، میتونید گالری کارهای برتر رو بزارید که ظاهر وبسایت رو حرفه ای تر خواهد کرد و همچنین جاش رو از پایین به یه قسمت که توی دید بیشتری باشه تغییر بدید.
 • احمد کرمی

  احمد کرمی

  29 اسفند 1394 ساعت 16:44 |
  سلام به همه ی دوستان ارجمند تو این سایت از همه مدیران سایت گرفته تا کاربران مبتدی و تازه ورود مثل خودم
  همچنین سلامی گرم به آقای رضایی،آقای اسلامی،آقای ذاکری،آقای رجبی و بقیه مدیران محترم سایت
  تو این چند سالی که فعالیت کردید باید اعتراف کنم که هیچ سایتی رو ندیدم که اینقدر با کاربران خودش راحت و تعامل 2 طرفه داشته باشه،گلایه ها و برخی شکایات برخی مواقع برخی مواقع از طرف من پیش می امد اما کلا کار همه تون درسته و خدا قوت.

  امیدوارم پادکست هم دوباره از سر گرفته شود-خیلی وقته که منتظر پادکست جدید هستم،اولین پادکست هم برای من خیلی خاصه همون حال و هوای سال 93 رو برام زنده میکنه و شما هم زنده باشید.

  سال خوبی رو برای همه عزیزان آرزومندم :-)

  با نهابت احترام و ادب
 • اسماعیل

  اسماعیل

  29 اسفند 1394 ساعت 17:03 |
  سلام. خدا قوت. امسال عالی بودید به خصوص اواخرش( به خاطر آموزش های نیوک و هودینی که من خیلی دوسشون دارم)
  اما یه چیزی، مجله چی شد؟
  کلا فراموشش کردیدا!!!
 • امین منتظری

  امین منتظری

  29 اسفند 1394 ساعت 17:20 |
  سلام
  ضمن آرزوی بهترین ها واسه آقای رضایی و همه فعالان و کاربران این سایت توی سال جدید باید بگم که مفیدترین,بهترین و
  کاربردی ترین سایتی که من تاحالا تو عمرم باهاش مواجه شدم همین سایت mostafa3d بود..
  من خییلی چیزا از این سایت یاد گرفتم..نمی دونم اگه این سایت نبود اسن من به تلاشم تو این راه ادامه می دادم یا نه,آخه تنها راه ارتباط من با سی جی کارا همین سایت خوبه..
  خلاصه که دمشون گرم همه ی کسانی که بی منت وقتشونو که مهمترین سرمایه ی هر انسانی هست رو واسه ما و این سایت خوب خرج می کنن و هیچ توقعی ندارن..
 • محمدیان19546797660

  محمدیان19546797660

  29 اسفند 1394 ساعت 17:36 |
  باسلام به دوستان ، مدیران ، همکاران عزیز
  سال نو رو به همه تبریک میگم امیدوارم سالی پرازشادی ، هیجانی داشته باشی
  من هم بسهم خودم از عزیزیان زیر که برای من هم استاد بود و هم دوست
  آقایان :
  جناب مصطفی رضایی
  جناب محمد ذاکری
  جناب ناصر اسلامی
  جناب حمید رضا آقاجانی
  جناب محمد بودات
  جناب ** مازیار غلامی **
  جناب پوریا احمدی
  جناب علی نور الشرق
  و سایر عزیزان که علم خودرا با دیگران دراشتراک میگذارند صمیمانه تشکر مکنم و ضمنا از بازنشسته های این تقدیر و تشکر میکنم .
  و امیدوارم که به امید آن روز جناب مدیر محترم سایت هم اساتیدی در حوزه های دیگری تحویل جامعه بدهد .
  همگی شما رو نزد خدای منان میسپارم
  • محمد بودات

   محمد بودات

   06 فروردین 1395 ساعت 17:52 |
   تشکر محمدیان جان . سال نو شما هم مبارک باشه
 • Alireza Khoshpayam

  Alireza Khoshpayam

  29 اسفند 1394 ساعت 18:33 |
  سال خوبی برای تمام خانواده ی مصطفی تری دی آرزو می کنم :))
  ایشالا که بزرگترین و منسجم ترین خانواده ی سی جی ایران باشیم و باقی بمونیم :))
 • رسول شاکری

  رسول شاکری

  29 اسفند 1394 ساعت 18:40 |
  در یک کلام فوق العاده
 • عرشیا

  عرشیا

  29 اسفند 1394 ساعت 19:16 |
  درود مصطفی عزیز :) .
  آقا یه خسته نباشید جانانه و یه هورا به افتخار Mostafa3d.com :) . هوراااااااااااااااااااا .
  امسال که عالی بودید بابا ... همین کارنامه ای که خودت الان ارائه دادی واقعا نشان از پیشرفت بود . حالا یه کم پادکستو نرسوندین فدای سرتون :) . ایشالا آینده . تا همینجاشم ما مدیونیم :) . تازه مسابقه ام امسال یه نقطه عطف بود :) . بابت این داستان جداگانه ممنونم رفیق :)
  پارسال عید که خیلی سایت توپ بود . واسه همین امسالم خیلی هیجان دارم ببینم چی میشه . :) . بحث انیمیتم که نگو .... واقعا دوس دارم این بخش تو این سایت جایگاه ویژه ای داشته باشه . واقعا بهش نیاز داریم .
  Events هم که عالیه . حرفی درش نیست :) .
  در کل دستت درد نکنه :) . به همه نویسندگان هم خسته نباشید میگم .
  امیدوارم همتون همیشه موفق باشید :) .
 • عبدالجلیل سلطانی

  عبدالجلیل سلطانی

  29 اسفند 1394 ساعت 19:48 |
  با سلام و شادباش عید برای تمام عزیزان در سایت

  این سایت در سال 94 با آموزش های عالی و خدمات حرفه ایی از طرف مدیران و عزیزان کاربر , کارنامه خوبی رو از خودش بجا گذاشت , کاربران در سایت با ارائه کارهای حرفه ایی و مقاله های کاربردی , سهم زیادی در بالا بردن گرید سایت دارند .

  تعامل عالی بین سایت و کاربران میتونه الگوی خوبی برای دیگر سایت ها باشه ,

  آرزوی بهروزی برای تمامی عزیزان و کاربران در سال جدید , رو دارم
 • حسین

  حسین

  29 اسفند 1394 ساعت 21:27 |
  سلام اگه میشه اموزش های بیشتری در زمینه Cinema 4d داشته باشید ممنون!
 • Majid _s

  Majid _s

  29 اسفند 1394 ساعت 21:31 |
  سلام
  من هم به سال نو رو پیشاپیش به همه عزیزان (زحمت کش) این سایت تبریک میگم انشاء الله سال جدید 95 هم از نظر آموزشی پربارتر از سال قبل باشه
  سال 94 از شروع خوب بوده در زمینه آموزش مثل اینکه مدیریت سعی کرده از نظر فنی بیشتر به کاربراش کمک کنه تا در یک لول خوب قرار بگیرند تا بتوانند در زمینه های مختلف نرم افزاری توان اضحارنظر داشته باشند
  تشکر از مدیریت خوب سایت آقای مصطفی رضایی که امسال تلاش خوبی داشت و برخی از افراد که به ایشون در این امر یاری رساندن .
  و تشکر از آقای حمیدرضا آقاجانی که همچنان ما کاربران سایت رو در انتظار آموزشهای بسیار خوبش قرار میدن .فکر میکنم این آموزشها هرگز اکران نمیشه نمیدونم ما که همیشه آنونس آموزشها رو دیدیم از اول ثبت نام تو این سایت حدود تقریبا" دو سال
  به هر حال
  تشکر از همه سال خوبی داشته باشین همه شما دوستان
 • arash

  arash

  29 اسفند 1394 ساعت 21:51 |
  با سلام

  سال نو به شما تبریک میگم

  پارسال اتفاقات و اموزش جالبی داشت این سایت

  امسال با این خبر ها دوباره ما دگرگون کردین به شما و تیم خوب تون خسته نباشید میگم

  کار جدید در دنیا انیمشن شروع کردید عالی هست چون این بحث عناوین اموزشی فارسی خیلی کمی هست
  که امیدوارم در این سایت واین پروژه جدیی بیشتر زوش کار شه امیدوارم از پایه برنامه داشته باشید .
  با تشکر و شاد باش ممنون از سایت خوب شما

  موفق پیروز باشید سایت mostafa 3d
 • abcd

  abcd

  29 اسفند 1394 ساعت 21:53 |
  به قول دامبلدور "یکسال دیگه هم گذشت...!!!"

  سالی که نکوشت از سی جی اش پیداست!

  به امید اینکه امسال سی جی را با امید و اراده ی بیشتر در پیش بگیریم و به سطه یک این عرصه برسیم
 • پوریا شقاقی

  پوریا شقاقی

  29 اسفند 1394 ساعت 22:30 |
  سلام خسته نباشید. سلام جدیدتون مبارک
  حقیقتش من سال 94 آشنا شدم با سایتتون، خیلی زیاد اهل پست دادن و نظر دادن نبودم ولی خیلی از حرفا و آموزش ها و نظر ها استفاده می کردم... دستتون درد نکنه خلاصه... خیلی کمکیم کردید
  • vahid shaghaghi

   vahid shaghaghi

   01 فروردین 1395 ساعت 22:27 |
   سلام داداش منم شقاقیم شما کجا میشینی؟؟؟؟
   خواستم پ.خ بدم ولی یوزرتو نمیدونم...
 • ناصر اسلامی

  ناصر اسلامی

  01 فروردین 1395 ساعت 02:40 |
  درود به دوستان عزیز-درود به سایت و نویسندگان گل اللخصوص مصطفی عزیز.

  امیدوارم سال جدید سال خوبی برای تمام دوستان باشه و با قدرت تمام به راهمون ادامه بدیم.
 • omidasady

  omidasady

  01 فروردین 1395 ساعت 03:23 |
  سلام

  خسته نباشید میگم به تمامی اساتید عزیز و تمامی دوستانی که برای این سایت از جان و دل زحمت میکشن و این جو خیلی عالیی رو اداره میکنن. واقعا کارتون حرف نداره.
  آرزوی سالی خوش همراه با موفقیت روز افزون رو برای تمامی عزیزان دارم.انشالله همیشه شاد و سالم باشید.
 • ALI. AH

  ALI. AH

  01 فروردین 1395 ساعت 06:26 |
  سلام
  سال نو مبارک
  این حرفهای من برای موفقیت سایت هست
  من این حرفهای که به نظرم میرسید می گویم که بجای هر چیز سعی کنیم جاذبه و دافعه خودمون را از حضرت علی (ع) یاد بگیریم
  من از این بزرگوار یاد گرفتم همیشه حرف حق رو بزنم حتی اگر به نفع ما نباشد
  این سایت وقتی شکوفایی خودش بدست میاره که از ‌حُبّ و بُغض ها فاصله بگیره و اونچه حق هست پیشه کارش کنه
  و از مسیری که دسته بندی افراد فاصله بگیره و هدفش فقط علم و دانش آموزی باشه
  نه فکر های جناح بندی های که ، اون کسی که با ما نیست علیه ما هست .
  هر چه به مهربانی و خوبی نزدیک بشویم ، بدی از ما فرار می کنه
  من از ائمه اطهار فرا گرفتم و گفتم ، خود دانید
  موفق باشید
 • میثم شجاعی

  میثم شجاعی

  01 فروردین 1395 ساعت 08:37 |
  درود به همه دوستان عزیز
  سال نو خجسته و امیدوارم که سال خوبی باشه برای همتون
  سالی که گذشت گل کاشتین مصطفی جان٬ هم شما و هم دوستان نویسنده و مدیران و حتی کاربران گل که دوستانه کنار هم بودن
  موفق باشید
 • پژمان رجبی

  پژمان رجبی

  01 فروردین 1395 ساعت 10:56 |
  درود به همه دوستان عزیز
  انشااا در سال 95 اتفاقات خیلی خوبی در وبسایت خواهد افتاد
  از دوستانی که در سال 94 زحمت کشیدن صمیمانه تشکر میکنم
 • Teapot

  Teapot

  01 فروردین 1395 ساعت 11:57 |
  با سلام
  با تبریک سال نو
  من خدمت سربازی بودم تازه تموم کردم دسترسی درست حسابی به اینترنت نداشتم ولی گه گداری به اینترنت سر می زدم عالی عالی عالی عالی عالی بود سایت واقعا دست تمام اساتید بخصوص آقای مصطفی زمانی به خاطر فراهم آوردن بستر برای آموزش گرافیک.
  با تشکر و آرزوی موفقیت روز افزون شما
 • madmaster_3d

  madmaster_3d

  01 فروردین 1395 ساعت 12:01 |
  مرسی مطفی جان از شما و دیگر دوستان
  در کل سایت خوبیه
  و عید همه هم مبارک
 • سعید ابراهیمی

  سعید ابراهیمی

  01 فروردین 1395 ساعت 12:11 |
  عید همگی مبارک ...........

  دست همه دوستان گلی که برای سایت زحمت می کشند هم واقعا درد نکنه. خدا قـــــــــــــــــــــوت.
 • م

  م

  01 فروردین 1395 ساعت 14:39 |
  همه ی نویسندگان و گردانندگان وبسایت خسته نباشن
  دمتون گرم و نوروزتون شاد :))
 • محمود عسگری

  محمود عسگری

  01 فروردین 1395 ساعت 16:48 |
  یه تششششششکر مخصوص از آقایی رضایی میکنم و یه خسته نباشید به همه اونایی که تو این سایت زحمت میکشن میگم خدا قوت و همچنین عیدو به همه دوستان تبریک میگم
  امیدوارم این آموزشها و اطلاع رسانی ها در سال جدید با قدرت بیشتری ادامه پیدا کنه
  من خودمو مدیون این سایت میدونم و برای همه کسانی تو این سایت زحمت میکشن آرزوی سربلندی دارم
 • vesr

  vesr

  01 فروردین 1395 ساعت 23:04 |
  va ma khobim dg ...................
 • rasool

  rasool

  02 فروردین 1395 ساعت 05:21 |
  سلام ودرود بر همه شما
  ممنون بخاطر تمام زحماتون منتظر آموزش های جدید تون هستیم

  اگر لطف کنیدمطالب راجب ساخت بافت و تکسچر به زبان فارسی بزارید ممنون می شم
  به همه خسته نباشید می گم
 • محمد جواد کسایی

  محمد جواد کسایی

  02 فروردین 1395 ساعت 09:21 |
  امیدوارم که همیشه شاد و سلامت باشید و در کنار شما دوستان بتونیم فعلایت داشته باشیم
  مصطفی عزیز موفق باشید
 • احسان شمسی

  احسان شمسی

  02 فروردین 1395 ساعت 20:02 |
  سلام و درود بر همگی. امیدوارم امسال هم مثل سال های گذشته این سایت با قدرت به حرکت خودش ادامه بده.
  برای تک تک عزیزان سال خوبی رو آرزو میکنم
 • musajafari

  musajafari

  03 فروردین 1395 ساعت 09:19 |
  بسیار عالی.
  دم همتون گرم.
 • مصطفی رضایی

  مصطفی رضایی

  05 فروردین 1395 ساعت 10:00 |
  درود به همه دوستان عزیزم ...
  نمیدونم چطور میتونم از این همه محبت تشکر کنم ... مطمئن باشید این انرژی که انتقال میدید بی نتیجه نمی مونه و ما در یکسال آینده با پشتوانه همین عشق و انرژی با قدرت ادامه میدیم ... خیلی خیلی عذرمیخوام که نرسیدم به تک تک کامنت های پرمحبت و پرانرژی شما پاسخ بدم ... ولی تک تک این کامنت ها و حضورتون برای ما ارزشمنده
  بازم ممنون و امیدوارم که همواره موفق و پیروز باشید
 • محمد بودات

  محمد بودات

  06 فروردین 1395 ساعت 17:54 |
  با تشکر از جناب رضایی عزیز. واقعا سال پر فراز و نشیبی بود. ایشالا این پستی و بلندی هار راه ما رو تو این مسیر پخته تر کنه. نه خسته تر. با ارزوی سال خوش و سرشار از انرژی برای همه دوستان
 • سهیل صادقی

  سهیل صادقی

  08 فروردین 1395 ساعت 20:28 |
  مصطفی عزیز.
  قطعا یکی از اتفاق های مهم دنیای سی جی من آشنایی با سایت ساده و بی ادعا اما کاربردی و بسیار با اهمیت شما بود.
  مسابقه یک خواب یه جورایی دوباره من رو زنده کرد و باعث شد تو رقابت خودم رو محک بزنم.
  بی اغراق بخشی مهمی از پیشرفت های خودم رو مدیون شما وسایت شما هستم و هرجا که بودم این رو گفتم و هرجا هم که برم خواهم گفت.
  بسیار بسیار بسیار بسیار متشکرم.
  همیشه باشید اون هم سربلند و پر اقتدار.
 • غیاث الدین تقوی

  غیاث الدین تقوی

  09 فروردین 1395 ساعت 16:17 |
  سلام
  منم سال جدیدو به مدیر گرامی و همه دوستان تبریک میگم
  و آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم در سال جدید برای همه کسانی که علمشونو در احتیار بقیه دوستان قرار میدن
 • musajafari

  musajafari

  11 فروردین 1395 ساعت 13:10 |
  سلام و درود
  سال جدید به مدیر گرامی و سایر دوستان مبارک باشه، به امید سالی پر بارتر و پر کارتر... سال گذشته خوب بود ... ولی اگه بشه مثل آموزش تری دی مکس توسط مهدی بندری که از اول تا آخر برنامه را تقریبن یاد میده، یه همچین برنامه آموزشی برای سینما فوردی و ریل فلو هم دوستان متخصص درست کنن خیلی خوب میشه.
 • diyako

  diyako

  18 فروردین 1395 ساعت 01:28 |
  سلام گرم به مدیر و همه دوستان عزیز که در سایت ساعت ها وقت میزارند تا کمکی بشه واسه بقیه دوستان ,منم به نوبت خودم از شما کمال تشکر رو دارم و لطف شما را هیچ وقت فراموش نخواهم کرد دوستون دارم

نظرتان را بنویسید :

اظهار نظر به عنوان مهمان .

جدیدترین نظرات ثبت شده در بخش بلاگ

نمیدونم چه فشاری بهتون اومد
نکته بسیار مهم اینه که هنوز یاد نگرفتین که...

Ali Ali 04. اسفند, 1398 |

سلام دوست عزیز ممنونم از نقدتون
الان خیلی از دوستان در زبان انگلیسی ضعیف...

مهران مهران 04. اسفند, 1398 |

شما خلاقیت ایجاد کن تا ما هم یادبگیریم

ali ali 03. اسفند, 1398 |

تولد 8 سالگی مبارک باشه

کارن کارن 03. اسفند, 1398 |